Jak zostać członkiem
16267
page-template-default,page,page-id-16267,page-child,parent-pageid-16263,bridge-core-3.0.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-29.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
 

Jak zostać członkiem

Osoby posiadające uprawnienia zawodowe – rzeczoznawcy majątkowi – mogą zostać członkami naszego Stowarzyszenia.

Przynależność do Stowarzyszenia ułatwia kontakty zawodowe i koleżeńskie oraz bezpośrednią wymianę doświadczeń.
Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami jako rzeczoznawcy majątkowi musimy stale się szkolić. Stowarzyszenie organizuje takie szkolenia starając się aby koszt szkolenia była relatywnie niski dla swoich członów.

Członkowie Stowarzyszenia mają dostęp do biblioteki gromadzącej w Siedzibie oraz do cenników, a także do serwisów internetowych opłacanych przez Stowarzyszenie (Lex) – wszystko w Strefie rzeczoznawcy
Osoby aktywne społecznie mogą również podjąć pracę w zarządzie i komisjach naszego Stowarzyszenia.

Obowiązki Członka:
Członek Stowarzyszenia uczestniczy w Walnym Zebraniu Członków, które rozstrzyga najważniejsze sprawy dotyczące Stowarzyszenia i jego członków, co jest prawem i obowiązkiem.
Wszyscy członkowie Stowarzyszenia wpłacają miesięczne składki w wysokości 40zł przeznaczone na cele statutowe. POLECAMY wykonać przelew stały i zapomnieć o składkach.

Osoby ubiegające się o przyjęcie w poczet członków składają pisemną deklarację wraz z zgodami RODO oraz z dokumentami potwierdzającymi prawo do wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego (świadectwo nadania uprawnień – oryginał do wglądu).